Dr Sylwia Oczachowska-Szafkowska

Zabiegi kosmetyczne, odmładzające i pielęgnacyjne na twarz

W ofercie posiadamy wiele zabiegów modelujących wygląd twarzy. Peeling ma na celu poprawę gładkości i elastyczności skóry. Sculptra z kolei stosowana jest w przypadku wyrównania zmarszczek i bruzd. Do tego działania stosuje się kwas L-polimlekowy, który trzeba aplikować trzykrotnie co sześć tygodni. Wśród środków medycyny estetycznej, które mają na celu zahamowanie procesu starzenia jest Skinboosters. Używa się formuły kwasu hialuronowego, który ma pobudzić produkcję kolagenu i odbudować strukturę komórek. W naszym gabinecie korzystamy również z nici liftingujących. Ich wprowadzenie nie wymaga nacięć ani szycia, ponieważ aplikuje się je za pomocą pojedynczych nakłuć.

Peeling

Porada Dzięki tej metodzie uzyskujemy poprawę wyglądu, tekstury skóry, ujednolicenie jej kolorytu, zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów, przebarwień, w tym melasmy, zmiękczenie linii i redukcję zmarszczek.
Czytaj dalej >

Sculptra

Porada Wstrzyknięty preparat Sculptra ma unikalne właściwości liftingujące, skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd – jest elastyczna, wypłycają się bruzdy i zmarszczki.
Czytaj dalej >

Wolumetria

Porada Jest to zabieg polegającym na korekcie owalu twarzy i modelowaniu policzków przez umiejętną depozycję wypełniacza w okolicy policzków.
Czytaj dalej >

Skinboosters

Porada Skinboosters powoduje: głębokie nawilżenie, wzrost elastyczności skóry, pobudzenie syntezy kolagenu, odbudowę struktury matrycowej komórek.
Czytaj dalej >

Nici liftingujące

Porada Nici bioabsorbowalne tworzą silnie podtrzymujący szkielet (rodzaj rusztowania) dla opadających tkanek.
Czytaj dalej >

Soft lifting

Porada Technika polegająca na linijnym podawaniu kwasu hialuronowego pod i śródskórnie rozprowadzając go na dużej powierzchni twarzy poprzez jedno nakłucie.
Czytaj dalej >