Dr Sylwia Oczachowska-Szafkowska

O mnie

Obrazek

dr n. med. Sylwia Oczachowska-Szafkowska

Ukończyła wydział lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy. W 2005 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z zakresu medycyny w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Jest pracownikiem naukowym i nauczycielem akademickim, autorem publikacji naukowych i wystąpień na sympozjach i kongresach organizowanych przez towarzystwa naukowe.

Uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i anty-aging – zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego. Medycyna estetyczna jest jej pasją, dlatego wciąż podnosi swoje kwalifikacje i wprowadza najnowsze techniki zabiegowe.

Gabinet dr Sylwii Oczachowskiej-Szafkowskiej  należy do grona gabinetów certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anty – Aging.


Gabinet

Zlokalizowany jest przy ulicy Pszczelnej 30. Znajduje się na parterze nowoczesnego budynku przeznaczonego na gabinety lekarskie. Przed budynkiem znajduje się parking przeznaczony dla samochodów pacjentów.

Rejestracja wizyt w gabinecie prowadzona jest telefonicznie numer telefonu : +48 728 322 047

Kontakt i mapa dojazdu dostępne są tutaj

Certyfikaty

Potwierdzeniem fachowego przygotowania i doświadczenia doktor Sylwii Oczachowskiej-Szafkowskiej do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej na najwyższym poziomie są liczne certyfikaty i dyplomy uzyskane w kraju i za granicą.

Partnerzy