Dr Sylwia Oczachowska-Szafkowska

Modelowanie kształtu ust

Obrazek

Informacje o zabiegu

Od lat istnieje moda na duże, pełne, namiętne usta. Medycyna estetyczna pozwala na uzyskanie takiego efektu. Zabieg korekcyjny wykonywany jest z wykorzystaniem  stabilizowanego kwasu hialuronowego.

Pozwala na korektę defektów estetycznych ust, lub też zmianę ich kształtu w pożądany sposób. Sprawnie wykonany zabieg pozwala na uzyskanie efektu kształtnych i pełnych ust. Kwas hialuronowy jest substancją, która jest stopniowo wchłaniana przez organizm, dlatego efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka miesięcy.  Jeżeli jest taka potrzeba zabieg można wykonać ponownie, aby odtworzyć pożądany efekt estetyczny.

Zabieg jest technicznie bardzo trudny i pracochłonny. Uzyskanie pożądanego efekty estetycznego wymaga wprawnej ręki, wyczucia i dużej sprawności od lekarza medycyny estetycznej. Podobny zabieg znajduje się w ofercie wielu gabinetów, ale niewiele osób potrafi wykonać go rzeczywiście dobrze.


Szczegóły

Wskazania

Modelowanie konturu ust, unoszenie kącików ust, wypełnianie czerwieni wargowej, nawilżanie ust.

Przeciwwskazania

Przeciwskazania wraz z kwalifikacją pacjenta do zabiegu określane są indywidualnie przez lekarza medycyny estetycznej w trakcie konsultacji lekarskiej.

Galeria fotografii